CoolTech Kriolipoliza - rezultaty zabiegów odchudzających. 

CoolTech to bardzo dobry zabieg modelowania sylwetki, który daje mierzalny rezultat i co najważniejsze nie wymaga powtarzania. Efekty zabiegu zobaczycie Państwo już p 3-4 tygodniach, jednak pełen rezultat będzie widać po mniej więcej 3 miesiącach. Tak efekt jak i czas po jakim się pojawi są bezpośrednio związane z indywidualnymi cechami organizmu - mogą być one różne. Zabieg nie wymaga żadnej specjalnej diety czy też intensywnych ćwiczeń fizycznych. Oczywiście, jeżeli Państwa sposób odżywiania jest prawidłowy (to znaczy, że bilans kalorii przyjmowanych w pożywieniu nie odbiega znacząco od potrzeb Państwa organizmu) i co więcej, nie unikacie aktywności fizycznych (polecamy długie spacery, które dają lepsze efekty i mniej obciążają stawy niż bieganie) to efekt będzie jeszcze lepszy i pojawi się szybciej. 

 

Czas po jakim pojawi się pełen efekt można skrócić poprzez pobudzenie układu limfatycznego - zwykły masaż pomaga, ale jeszcze lepsze rezultaty może przynieść wykonanie serii dobrych zabiegów takich jak np. VelaSmooth - polecamy bo nie tylko przyśpiesza efekty, ale także zapewnia ujędrnienie skóry i w razie potrzeby zajmie się także cellulitem.

 

CoolTech Kriolipoliza - rezultaty zabiegów odchudzających

Rezultaty zabiegów - źródło CoolTech

 

Warto pamiętać, że najlepsze rezultaty osiągają jedynie najlepsze gabinety. Urządzenie CoolTech jest wyjątkowo sprawne, a szkolenia prowadzone przez dystrybutora bardzo dobre ale... doświadczenia nic nie zastąpi. Ważne jest także to, żeby zabieg był wykonywany nie tylko oryginalnym urządzeniem CooTech, ale także takim, które pochodzi z polskiej dystrybucji. To jest gwarancją, że urządzenie jest pod dobrą opieką serwisową, a gabinet ma swobodny dostęp do porad technicznych i merytorycznych. Oczywiście bardzo ważna jest także jakość materiałów zużywalnych - nie polecamy gabinetów, które korzystają z tanich produktów, za którymi nie stoją poważne firmy.

 

Więcej zdjęć pokazujących jak dobre rezultaty zabiegów CoolTech mogą osiągnąć najlepsi profesjonaliści znajdziecie Państwo tutaj, a przykładowe zdjęcie przed i po znajdziecie poniżej

 

CoolTech Warszawa, Wrocław, Poznań
Efekty 1 zabiegu CoolTech - źródło KształtoSfera Warszawa
Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania odnośnie zabiegów CoolTech to serdecznie zapraszamy do naszego formularza na stronie pytania